• Anamarija Lampič
    Anamarija Lampič
    Srečen dan za Anamarijo: 3.2.2017 je v šprintu v Pjongčangu osvojila prvo zmago v svetovnem pokalu
  • Vesna Fabjan, OI Sochi 2014 - Flower ceremony
    Vesna Fabjan, OI Sochi 2014 - Flower ceremony
  • Lea Einfalt
    Lea Einfalt
  • Skupina otrok za katero skrbi Milena Kordež
    Skupina otrok za katero skrbi Milena Kordež
  • Klara in Anja Novotna
    Klara in Anja Novotna
  • Janez in Anamarija Lampič
    Janez in Anamarija Lampič
  • Nejc Stanek
    Nejc Stanek
  • Vesna Fabjan, OI Sochi 2014 - Medal ceremony
    Vesna Fabjan, OI Sochi 2014 - Medal ceremony
  • Skupina otrok za katero skrbi Tadeja Brankovič
    Skupina otrok za katero skrbi Tadeja Brankovič
  • Drejc in Matic Meglič
    Drejc in Matic Meglič
  • Vesna Fabjan, OI Sochi 2014
    Vesna Fabjan, OI Sochi 2014
    Dobitnica bronaste medalje
  • Jon Seliškar
    Jon Seliškar
  • Nina in Anita Klemenčič
    Nina in Anita Klemenčič
  • Neža Perko
    Neža Perko
  • Sara Jazbec in Živa Klemenčič
    Sara Jazbec in Živa Klemenčič
  • Anja Mandeljc
    Anja Mandeljc
    5.1.2018 Campra (SUI), prvi podium za Anjo Mandeljc na COC/OPA pokalu v kategoriji U-20
  • Alex Cisar
    Alex Cisar
    Alex Cisar - mladinski svetovni prvak v biatlonu v sprintu in zasledovanju (sezona 2018/2019)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TSK Merkur Kranj
Tekaški smučarski klub
TRIGLAV KRANJ
Partizanska cesta 37, 4000 Kranj
 

 

 T: 040 680 454
(Rok Šolar, glavni trener)

2.1.2016, Pokljuka, Pokal Slovenije v biatlonu

alt
Galerija slik

Tekmovanje: Pokal Slovenije v biatlonu – šprint
Organizator: ŠD Gorje, SZS - Zbor za biatlon
Kazenski krog: 150 m (odrasle kategorije) in 75 m (otroške kategorije)

Rezultati:

MLAJŠI ČLANI (10 km): 3. Mitja Drinovec (1 zgrešeni strel)
MLAJŠI MLADINCI (10 km): 6. Žan Pevec (8 zgrešenih strelov)
MLADINKE (7,5 km): 3. Tais Vozelj (3 zgrešeni streli), 4. Polona Klemenčič (5 zgrešenih strelov), 7. Nina Zadravec (9 zgrešenih strelov)
STAREJŠI DEČKI (5 km): 7. Mark Vozelj (5 zgrešenih strelov), 15. Izidor Karničar (7 zgrešenih strelov), 16. Jaša Zidar (10 zgrešenih strelov)
STAREJŠE DEKLICE (5 km): 1. Sara Jazbec (4 zgrešeni streli), 2. Živa Klemenčič (5 zgrešenih strelov), 3. Neža Perko (3 zgrešeni streli), 8. Liza Kavčič (7 zgrešenih strelov)
MLAJŠI DEČKI (3 km): 12. Žiga Kordež (6 zgrešenih strelov), 13. Markus Grum (4 zgrešeni streli)
MLAJŠE DEKLICE (3 km): 6. Teja Zadravec (4 zgrešeni streli), 13. Nina Triler (8 zgrešenih strelov)